Logo icon


1. KĻŪSTI PAR RISEBA RADOŠĀ BIZNESA INKUBATORA BIEDRU

Ja esi RISEBA students vai absolvents, un Tev ir biznesa ideja, reģistrējies un kļūsti par RISEBA radošā inkubatora biedru.

2. SAGATAVO PROJEKTA PLĀNU

Apraksti savu projektu, kuram nepieciešams finansējums. Izstrādā argumentus tā finansēšanas nepieciešamībai. Sagatavo izdevumu sarakstu un dažas idejas, kā par savu projektu pastāstīsi citiem.

3. PUBLICĒ PROJEKTU

Piesaisti sabiedrības finansējumu un realizē savu projektu.


KĀDĒĻ IESNIEGT PROJEKTU “RISEBA RADOŠĀ BIZNESA INKUBATORA” PLATFORMĀ?

Iesniedzot projektu RISEBA Radošā biznesa inkubatora platformā, inkubators Tevi atbalstīs, sniedzot padomus juridiskos un grāmatvedības jautājumos, kā arī palīdzēs Tev reģistrēt Tavu uzņēmumu. Turklāt ikviena inkubatora komanda saņems arī bezmaksas mentora un biznesa kouča pakalpojumus, kas katrai komandai individuāli palīdzēs attīstīties.

KAS VAR PIETEIKT PROJEKTU?

Projektu var pieteikt RISEBA Radošā biznesa inkubatora biedri. Lai kļūtu par inkubatora biedru, Tev ir jābūt RISEBA studentam vai absolventam. Inkubatorā drīkst pieteikt arī citas universitātes komandu, ja komandā ir vismaz viens RISEBA students vai absolvents.

KĀ TIEK IZVĒRTĒTI PROJEKTI?

Iesniegtos projektus izskatīs RISEBA Radošā biznesa inkubatora vadība. Divu nedēļu laikā pēc projekta iesniegšanas tiks izsūtīts elektronisks paziņojums par projekta apstiprinājumu, aicinot uz personīgu tikšanos (gadījumā, ja projekts tiks atteikts, ir iespēja satikties, lai izrunātu citas projekta finansēšanas alternatīvas). Apstiprinātie projekti jāiesniedz platformā RISEBA Radošais biznesa inkubators. Iesniedzot projektu, jāievēro projektubanka.lv lietošanas noteikumi.

FINANSĒJUMA IEGŪŠANA

Finansējuma iegūšana norisināsies tā, kā to paredz projektubanka.lv lietošanas noteikumi. RISEBA Radošais biznesa inkubators neuzņemas nekādas finansiālas saistības par finansējuma iegūšanu un izmantošanu.

PĒC FINANSĒJUMA IEGŪŠANAS

Finansējums jāizlieto tā, kā tas sākotnēji paredzēts projekta pieteikumā un projektubanka.lv noteikumos.

Piesaki projektu


Veiksmīgas kampaņas zelta likumi

Spēcīga komanda

Nelabojams entuziasms, tērauda ķēriens, laba plānošana un nezūdoša ticība idejai.

Iedvesmojoši attēli

Labāk vienreiz redzēt, nekā septiņreiz dzirdēt! Notver savu vīziju, uzbur skatus un parādi kā izskatās Tava ideja.

Aizraujošs video

Nofilmē sevi, komandu un ideju, lai radītu uzticību sev un paķertu citus ar savu azartu.

Detalizēts apraksts

Stāsti visu! Stāsti, kā ideja radās, kā turpinās, kā tu jūties par to. Izklāsti mērķus, plānus un tāmes un kāda nozīme ir katram ieguldītājam.

Vilinoši labumi

Motivējiet domubiedrus ieguldīt jūsu projektā. Visiem patīk dāvanas, eksluzīvas iespējas un sirsnīgi paldies.

Roka uz pulsa

Esiet aktīvi, informējiet ieguldītājus par projekta norisi, iesaistiet domubiedrus procesā un atbildiet uz jautājumiem. Jo mums visiem patiktu, ja citi tā darītu!