Logo icon

Wild Rose - Latvijā ražotas ziepes

Kategorija Cits, apkaime: Rīga, Rīgas pilsēta, autors: Diāna Lipska


Izgatavot ziepes no dabīgiem materiāliem

45€  līdz šim no   899€
45€  /   899€
0 Sekundes atlikušas

45€ (5%)

2 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 899€ līdz Decembris 26, 2017 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Es esmu spa speciālists ar lielu hobiju, kas ir veidot ziepes. Ilgi nevarēju atrast savu vietu dzīvē, līdz nonācu pie idejas veidot ziepes, tajā brīdī es sapratu, ka tā ir īstā lieta, kas mani aizrauj un patīk. Gan manai ģimenei, gan draugiem jau ir manis veidotas ziepes, taču gribas veidot vēl un vēl, jo ir tik daudzas idejas. Cenšos paplašināt savas zināšanas, lai veidotu pēc iespējas dabiskākas ziepes, jo es pati vairs negribu lietot kosmētiku, kurā ir daudz ķīmijas, kas nodara vairāk kaitējumu nekā labumu. Esmu sākusi ar ziepēm, taču ar to vien netaisos apstāties, vēlos veidot arī lūpu balzāmus un krāsas, krēmus un šampūnus.

Vēlos radīt lietas, kas būtu kas jauns, tāpēc es noteikti neapstāšos pie šī projekta vien. Mana galvenā ideja ir izveidot veikalu kopā ar darbnīcu, kur varu viedotu kosmētiku. Ticu, ka ir cilvēki, kas noticēs manām spējām un idejām.

Ar Projektu Bankas iegūtajiem līdzekļiem es vēlētos paplašināt savas iespējas, lietot pēc iespējas kvalitatīvākus un dabīgākus materiālus, kā arī vēlos vairāk izveidot ziepes, kuras varētu ievietot etsy.com mājaslapā, lai piesaistītu sev klientus. Pašreiz veidoju ziepes ar katliņu un bļodas palīdzību taču, lai pilnvērtīgi un saudzīgi veidotu ziepes nepieciešams īpašs, ziepēm paredzēts katls, plīts, termometrs, kā arī svari.

Ar Projektu Bankas atbalst, ceru iegūt apņēmību, lai atvērtu savu darbnīcu ar veikalu.

Image title Image title Image title Image title Image title Image title Image title

Diāna Lipska

Par Diāna Lipska

Es esmu spa speciālists ar lielu hobiju, kas ir veidot ziepes

Uzdod jautājumu