Logo icon

Sonoras ceļojums sapnī

Kategorija Literatūra, apkaime: Jūrmala, Latvia, autors: Zigmunds Bekmanis


Esmu uzrakstījis pasaku grāmatu bērniem, un gribu, lai viņi arī uzzīmē ilustrācijas. Ir atrasts izdevējs, bet pietrūkst līdzfinansējuma.

94€  līdz šim no   3,950€
94€  /   3,950€
0 Sekundes atlikušas

94€ (2%)

9 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 3,950€ līdz Novembris 25, 2020 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Ideja rakstīt pasaku grāmatu radās pirms apmēram pieciem gadiem, kad savai mazajai meitai pirms aizmigšanas lasīju priekšā latviešu un citu tautu pasakas. Nodomāju, ka vēlos sacerēt pasaku tieši viņai. Tā arī sāku rakstīt viņas ceļojuma piezīmes sapnī, kurā viņa lēcējblusas mugurā vispirms dodas uz mēnesi, tad atgriežas uz Zemes un nonāk savā vārdā nosauktajā tuksnesī Amerikā, pēc tam nokļūst Antarktīdā pie pingvīniem, Austrālijā dzēš meža ugunsgrēkus un atgriežas mājās, apciemojot baltos lāčus Berlīnes zoodārzā, kur ir piemineklis slavenākajam no viņiem Knutam, kurš, izrādās, ir dzimis tajā pašā dienā, kad mana meita (5. dec.).

Lai šo pasaku izdotu grāmatā, esmu izdarījis melno darbu:

  • atradis izdevēju, kurš apņēmies ieguldīt pusi no izdevumiem, ilustrāciju autorus
  • mākslas skolas bērnus un profesionālu mākslinieci
  • ilustratori, kura uzraudzīs zīmēšanas procesu atbilstoši prasībām un uzzīmēs skaistu, vilinošu vāku.

Pēc grāmatas iznākšanas ir plānots apceļot Latvijas skolas, lai tiktos ar mazajiem un lielajiem lasītājiem, sarīkot Mākslas svētkus Jūrmalā ar devīzi "Ceļojums apkārt pasaulei", kas izglītotu bērnus par citu tautu tradīcijām.

Image title

Iegūstot finansējumu, tiks iedarbināts grāmatas ilustrāciju zīmēšanas process, kas varētu ilgt apmēram divus mēnešus. Paralēli darbu sāks redaktors, pēc tam turpinās korektors. Kad ilustrācijas būs gatavas, varēs sākt maketēšanas procesu - Formāts: 140x200 mm mīkstie vāki ar atlokiem (4+4),128 lpp. makets 4+4 (krāsains), tirāža - 800 eks.

  1. Izdevniecība "Latvijas mediji" ir apņēmusies šajā projektā ieguldīt 2734 eiro (ražošanas izdevumos - drukā, eksemplāru piegādē, publicitātes un reklāmas izdevumos, obligāto eks. piegādei likumdošanā noteiktajā kārtībā);
  2. Cesvaines novada pašvaldība jau ir piešķīrusi 100 eiro;
  3. Madonas novada pašvaldība apņēmusies piešķirt 660 eiro.
Zigmunds Bekmanis

Par Zigmunds Bekmanis

Šī pasaku grāmata veltīta manai meitai (9), kurā viņa blusas mugurā dodas apceļot pasauli. Ilustrācijas zīmēs bērni, tostarp pati Sonora.

Uzdod jautājumu