Logo icon

Rhino Adrenalīna uzlādes stacija

Kategorija Tūrisms, apkaime: Ogre, Ogres pilsēta, autors: SIA Rhino R


Elektrizētu kalnu dēļu mobilā noma ikdienas cīnītājiem un robežu medniekiem.

295€  līdz šim no   2,000€
295€  /   2,000€
0 Sekundes atlikušas

295€ (14%)

10 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 2,000€ līdz Marts 28, 2022 un tādēļ netika finansēts
balsot72

Image title

Kāda ir Tava laba piedzīvojuma recepte?

Image title

50 grami adrenalīna, 100 grami jautrības…vai piedzīvojumam šajā gadsimtā patiesi var būt konkrēta recepte?

Ikviens no mums ir dažāds un, katram no mums ir savs priekšstats par labu piedzīvojumu…tādēļ es pastāstīšu, kas ir mana piedzīvojumu neatņemamās sastāvdaļas!

Svarīgākais ir kā jauna piedzīvošana, kas veido pašas labākās atmiņas! Lēciens nezināmā ekspedīcijā, bez konkrēta galamērķa uz neatklātu vietu, lai būtu tās pirmais atklājējs.

Un kas gan būtu piedzīvojums, ja tajā nebūtu jāiziet no savas komforta zonas vai jāpiedalās visneiedomājamākajās aktivitātēs kas liek “skudriņām” skriet cauri katrai ķermeņa daļai un galvai viegli reibt.

Taču kāda gan būtu vērtība ekspedīcijai, ja tajā tev blakus nebūtu tavi draugi, jo nekas nevar būt labāks par prieku, ko dali kopā ar draugiem!

Rhino idejas stāsts

Image title

Dažāda veida skeitbordi un elektriskie skūteri kļūst aizvien populārāki, taču kāda gan bauda spraucoties ar to cauri tikai drūzmainām ielām?

Brauciens pa vienu un to pašu vietu, lēciens pa to pašu tramplīnu paliek garlaicīgs, tādēļ idejas autors meklēja jaunus izaicinājumus un vēlējās doties ar skrituļdēli pa bezceļu un meža takām.

Tā kā nebija nopērkams tieši “Tāds” aprīkojums kā vēlējās idejas autors, nekas cits neatlika, kā atlocīt piedurknes un ķerties pie idejas realizācijas pašam.

Video redzams mūsu pirmais prototips, ko radījām pagājušās vasaras beigās - kā patiesi entuziasti, turpat mājas garāžā ar pieejamajiem resursiem un instrumentiem.

Image title

Testējot devāmies izbraucienos un iespējams arī Tu esi manījis mūs Ogres Zilajos kalnos un nodomājis “KAS TAS TĀDS”?

Katra ideja ar kaut ko sākas... un turpinās ar darbībām un panākumiem!

Idejas realizācijas gaitā meklējām papildus zināšanas jauna produkta ieviešanai un piedalījāmies konkursā IDEJU KAUSS, kurā guvām uzvaru starp vairāk kā 150 komandām, kuras bija pieteikušās dalībai. Pēc konkursa ar vien straujākiem soļiem. Mums nācās krietni sakoncentrēties uz produkta attīstību, lai nezaudētu fokusu un virzītos uz priekšu.

Papildu visam kas mums jāpaveic esam Inovāciju Akadēmijas aktīvi dalībnieki. Mums ir iespēja strādāt kopā ar mentoriem no visas pasaules. Dalība Inovāciju Akadēmijā dod mums vērtīgu informāciju un praktiskus ieteikumus par nepieciešamajiem soļiem produkta virzīšanai tirgū.

Visu ziemu esam strādājuši pie prototipa uzlabošanas un jaunā prototipa projektēšanas. Jaunais Rhino V2 būs aprīkots ar tālvadību, lai sasniegtu vēl lielāku brīvības sajūtu. Ar Tavu atbalstu jau iespējams Aprīlī Adrenalīna uzlādes stacija uzsāks darbību.

Kā ir Braukt ar Rhino bezceļu dēli?

Image title

Rhino kalnu dēlis vairāk līdzinās labai bezceļu automašīnai nevis skeitbordam. Tas ir krustojums starp skrituļdēli un kvadriciklu, tā izmēģināšana vien ir piedzīvojuma vērta.

Atceries kā bērnībā pēc lietus lēkāji no peļķes uz peļķi? Ar Rhino šo sajūtu tu noķersi atkal! Brauciens līdzinās ceļošanai laikā - atpakaļ bezrūpīgajās dienās, kad neviens šķērslis nelikās neiespējams, Izklausās patiesi neticami? Nāc un izmēģini!

Varēsi braukt pa ceļiem, takām,. smiltīm un dubļiem, no kalna lejā vai pa nogāzi augšā! Braucienā ar mūsu kalnu dēli nav nekādu robežu!

Kā zināms prieks paliek lielāks, ja ar to dalās! Tādēļ vēlamies radīt Latvijā pirmo mobilo – Adrenalīna uzlādes staciju. Kurā Tev būs iespēja iznomāt Rhino Elektrizēto kalnu dēli un doties pretī bezrūpīgiem piedzīvojumiem gan kopā ar draugiem, gan vienam.

Projekta mērķis

Lai arī Tavs piedzīvojums varētu sākties, daudz esam paveikuši pašu spēkiem, tomēr ar Tavu atbalstu jau šajā uzņēmuma attīstības posmā, mums būtu vieglāk realizēt plānus un ātrāk būt arī pie Tevis!

Tādēļ jau tagad Tev būs iespēja iegādāties braucienu dāvanu kartes un būt vienam no pirmajiem Rhino dēļa braucējiem Latvijā! Tādēļ nepalaid garām šādu iespēju! Līdz Aprīļa vidum plānojam uzbūvēt pirmos Rhino Bruntor modeļus un četrus no tiem vēlamies nodot nomai, lai arī TU vari ķert mirkli un aizmirst par ikdienu. Šobrīd mūsu rīcībā ir piemērots busiņš ko vēlamies pārvērst par mobilo nomas punktu, jeb Mobilo Adrenalīna uzlādes staciju.

Taču pirms dodamies ielās ir vajadzīga drošības aprīkojuma iegāde un apdruka mūsu Adrenalīna stacijai.

Tavs sniegtais atbalsts tiks ieguldīts šī uzdevuma veikšanai, lai pavisam drīz jau varam dot iespēju ikvienam no Jums doties neaizmirstamā piedzīvojumā ar RHINO.

Komanda

Esam jaunu un apņēmīgu cilvēku komanda, kurai dēļošanas sporta veidi ir mīļākie hobiji.

Idejas Autors ir Raimonds Jurgelis. Strādājot dažādos algotos darbos un dažādās nozarēs kā pašnodarbināta persona ir gūta dažāda veida pieredze un atrastas tieši tās nišas un virzieni kuros gribas attīstīties tālāk. Tādēļ projekts -” Rhino” ir nācis kā dāvana - jo Raimonds bija jaunu izaicinājumu un mērķu meklējumos.

Otrs aktīvākais komandas biedrs ir Austris. Austrim hobiji ir saistīti ar elektroniku un aktīvu skeitošanu - viss, kas nepieciešams šīs idejas īstenošanai! Būvējis elektriskos skeitbordus jau daudzus gadus atpakaļ, kad tie vēl nebija pieejami veikalos.

Mūsu pārējie komandas biedri aktīvi dalās ar idejām un ieteikumiem veiksmīgākas idejas attīstībai, kas arī tuvākajā laikā tiks iesaistīti darbā ar projektu, bet nu jau uz pilnu laiku

Jauns, neaizmirstams un bezrūpīgs piedzīvojums, tepat Latvijā - atbalsti, izmēģini un esi daļa no mums!

SIA Rhino R

Par SIA Rhino R

Rhino komanda Biznesa skicēs

Uzdod jautājumu