Logo icon

Korķa āķis zeķu izvietošanai stendos.

Kategorija Cits, apkaime: Jelgava, Latvia, autors: SMU " Layer of Nature"


Inovatīvs korķa āķis zeķu izvietošanai stendos, nekaitē videi, ideāla alternatīva ierastajai plastmasas detaļai, izmanto tekstilrūpniecībā.

405€  līdz šim no   1,706€
405€  /   1,706€
0 Sekundes atlikušas

405€ (23%)

3 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,706€ līdz Decembris 04, 2019 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Sveiciens visiem!

Esam Alise Rimkēviča un Mārtiņš Dunajevs no Jelgavas, SMU „Layer of Nature” dibinātāji. Jau iepriekš katrs atsevišķi mācību ietvaros veiksmīgi izstrādājām vairāku produktu idejas un biznesa skices, konkursos ir iegūtas godalgotas vietas un nominācijas.

Nolēmām savas prasmes un pieredzi apvienot vienā projektā, jo izdevās izgudrot inovatīvu, vienkāršu, izmēros mazu produktu (prognozējami pieprasītu lielos apjomos), kas palīdz risināt globālu, plastmasas piesārņojuma problēmu.

Mūsu korķa āķis zeķu izvietošanai veikala stendos ir iepakojuma daļa. Uzskatām, ka mērogojama biznesa izveide, kura izveidei vajag salīdzinoši nelielus sākuma ieguldījumus, turklāt, sākuma posmā izmantojot āķu izciršanas ārpakalpojumu, ir pārliecinoši priekšnoteikumi mūsu ieceres īstenošanai. Projektu Bankas investoru atbalsts - 1 706 EUR - sniegs iespēju šai idejai kļūt par realizētu projektu!

Idejas tapšan liela nozīme bija TV redzētiem sižetiem par ļaužu protestiem pret klimata pārmaiņām un mikroplastmasas piesārņojumu, par pusaudzi-aktīvisti Grētu no Zviedrijas. Šī gada martā Eiropas Parlaments pieņēma galīgo lēmumu par vērienīgajiem pasākumiem, lai jau no 2021. gada ierobežotu 10 vienreizlietojamos plastmasas izstrādājumus-apstiprināja tā dēvēto Vienreiz lietojamās plastmasas direktīvu – Single Use Plastic Directive. Vērojot aktivitātes gan no sabiedrības, gan valdību puses, ir sagaidāms arī turpmākais vienreizlietojamās plastmasas ierobežošanas regulējums, t.sk. iepakojuma jomā. Neizbēgami.

Sākotnēji uzrunāsim visā pasaulē atpazīstamus, spēcīgus sporta zeķu ražošanas zīmolus, piemēram, Adidas, Nike. Tā sniedzot tiem iespēju pirmajiem ieviest tirgū jauno korķa āķu „modi”. Tad produktu piedāvāsim lielākajam zeķu ražotājam Baltijā, no Rīgas, kurš saražo 250 000 zeķu pāru mēnesī un izmanto āķus (pagaidām plastmasas). Āķus iepakojumu izvietošanai veikalu stendos izmanto daudzu tekstilizstrādājumu ražotāji (un ne tikai), taču sākumā koncentrēsimies uz zeķu ražotājiem, jo gandrīz katrs liels vai mazs cilvēks gadā izlieto vairāk par 1 pāri zeķu.

Komandā strādā divi cilvēki:

Alise Rimkēviča - idejas autore. Pieredze SMU komandas vadīšanā, produktu izstrādē, tirdzniecībā, finanšu plānošanā un atskaites, iepakojuma un logo dizaina izstrādē. Konstruktīvi prot risināt problēmas un argumentēt, komunikabla, līdere, stratēģiska, mērķtiecīga, drosmīga, sportiska, tālredzīga, radoša, attīstītas mākslinieciskās spējas, atbildīga un precīza.

Mārtiņš Dunajevs - vadošs darbinieks. Pieredze kokapstrādē, lodēšanā, produktu izstrādē, tirdzniecībā. Drosmīgs, ambiciozs, komunikabls, entuziastisks, zinošs, prot strādāt ar informāciju, stratēģisks, strādīgs; panākumi šahā, robotikā un dizaina izstrādē.

Sekmīgas Projektu Bankas kampaņas gadījumā, saņemot finansiālu atbalstu sākumieguldījumu segšanai, un ieguldot pašu līdzekļus, korķa āķu ražošanu esam gatavi uzsākt 2 mēnešu laikā.

Sadaļā "Papildus dokumenti" lūdzam skatīt pielikumus:

  • produkta aktualitātes izvērtējums;
  • informācija par produkta materiālu;
  • produkta, u.c attēli;
  • finanšu informācija.
SMU " Layer of Nature"

Par SMU " Layer of Nature"

Inovatīvs korķa āķis zeķu izvietošanai stendos, nekaitē videi, ideāla alternatīva ierastajai plastmasas detaļai, izmanto tekstilrūpniecībā.

Uzdod jautājumu