Logo icon

INTHERMIC - Stilīgi un Veselīgi!

Kategorija Cits, apkaime: Liepāja, Liepājas pilsēta, autors: Roberts Deksnis


INTHERMIC termo-pudeles atvieglos un uzlabos Jūsu ikdienu!

195€  līdz šim no   1,500€
195€  /   1,500€
0 Sekundes atlikušas

195€ (13%)

5 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 1,500€ līdz Marts 19, 2018 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Kas mēs esam?

Uzņēmums SIA „RODLEN” uzsācis darbību 2016. gada nogalē. Uzņēmumu izveidoja divi Liepājas jaunieši, kuri mācās Liepājas Valsts tehnikumā par elektrotehniķiem. Ieguldot visus savus uzkrājumus un skolas stipendiju, jaunieši izlēma piedalīties Skolēnu mācību uzņēmumā. Pēc veiksmīgas tigrošanas un cilvēku labajām atsauksmēm, tika izveidots uzņēmums. Tagad mūsu komanda ir palikusi lielāka, bet mūsu mērķis nav mainījies. Mērķis - ar tehnoloģijas palīdzību atvieglot cilvēka ikdienu. Uz doto brīdi mums jau ir pieejamas termo pudeles mūsu mājas lapā - www.rodlen.com. Tomēr skaits ir ierobežots un šī ir eksperementālā partija.

Ko mēs piedāvājam?

Plastmasas pudeles būtiski ietekmē ne vien dabas piesārņojumu, bet arī pasliktina cilvēka veselību. Iemesli tam ir: bioķīmiskas vielas plastmasu puedelēs var ietekmēt vispārējo veselību, kā arī samazināt kaulu stiprību. Esam raduši risinājumu – izstrādājot stikla pudeli ar tērauda filtru, kā arī nerūsējošiem tērauda vāciņiem, kurus var atvērt abos galos. “INTHERMIC” termo pudele ir izgatavota no dubultā borosilikāta stikla. Piedāvājam arī uzņēmumiem pasūtīt mūsu termo pudeles ar sava uzņēmuma logo!

Image title

“INTHERMIC” termo pudele uzturēs dzērienu ilgstoši siltu vai saglabās vēsu pat karstās dienās ar maciņu palīdzību, kas veidots no speciālā materiāla. Maciņš ļaus aizturēt siltumu 2 h. Šī termo pudele atvieglos ikdienas rutīnu un ir daudzfunkcionāla. Termo pudelē Jūs varēsiet ņemt līdzi vienkārši ūdeni vai uzvārīt līdzņemšanai gardu tēju. Īpašais filtrs ir ērts un viegli izmantojams. Filtrā Jūs varēsiet iebērt beramo tēju tās uzvārīšanai vai ielikt savus mīļākos augļus vai dārzeņus un izbaudīt ūdeni ar garšu.

Image title

Image title Image title

Kam nepieciešami līdzekļi?

Līdzekļi ir nepieciešami termopudeles ražošanai. Ar projektu Banku palīdzību vēlamies paplašināt mūsu piedāvājumu ar dažāda veida maciņu dizainiem filtriem, palielinot termo pudeles izmantošanas iespējas. Naudas līdzekļi ir nepieciešami arī mārketingam.

Ko plānojam nākotnē?

Nākotnē mēs plānojam paplašināt ražošanu un veidot dažāda veida filtrus un maciņus, lai papildinātu izvēli un piemērotu termo pudeli tieši Jūsu stilam un prasībām, kā arī uzlabot termo pudeles funkcionalitāti un ražot vairākos dizainos un veidos .

Image title

Image title

Image title

Roberts Deksnis

Par Roberts Deksnis

Students no Liepājas Valsts Tehnikuma. Elektrotehniķis. Innovatīvs un jautrs!

Uzdod jautājumu