Logo icon

Mūsējās

Kategorija Literatūra, apkaime: Rīga, Latvija, autors: Biedrība Ascendum


Viņas bija, ir un vienmēr būs starp mums: tās ir mūsējās. Santas Remeres un Elīnas Brasliņas grāmata par Latvijas izcilākajām sievietēm.

6,803€  līdz šim no   4,200€
6,803€  /   4,200€
0 Sekundes atlikušas

6,803€ (161%)

183 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Marts 27, 2020

Mums tas ir izdevies!

Atjaunināts Marts 31, 2020

Mums tas ir izdevies! Divu mēnešu laikā esam savākuši 6803 ‎€ “Mūsējās” grāmatas izdošanai. Mūsējās komanda sirsnīgi pateicas visiem, kas atbalstīja un noticēja, bez jums tas nebūtu iespējams!

Atgādinām, ka ārkārtējās situācijas dēļ grāmatas izdošana tiek pārcelta uz vēlāku laiku. Šobrīd mēs orientējamies uz grāmatas izdošanu augustā, taču to, kad tā varēs iznākt, noteiks, cik ātri mūsu dzīves atgriezīsies ierastajās sliedēs. Taču grāmata nekur nepazudīs, tāpat arī Projektu Bankas atbalstītājiem solītie labumi. Kad varēsim droši rīkot publiskus pasākumus, jūs saņemsiet gan savus ielūgumus uz atklāšanas pasākumu, gan pastkartes, gan grāmatas ar autogrāfiem, gan Elīnas Brasliņas veidotos portretus, gan iespēju apmeklēt Santas Remeres lekciju.

Image title

Visiem labu veselību vēlot,

Mūsējās komanda.

*Attēlā redzamas grāmatas veidotājas : Santa Remere un Elīna Brasliņa.

Mūsējās izdošanas izmaiņas

Atjaunināts Marts 17, 2020

Dārgie atbalstītāji,

sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju grāmatas "Mūsējās" izdošana tiek pārlikta uz vēlāku laiku. Lai gan ierobežojumi ir noteikti līdz 14. aprīlim, nav skaidrs, kā situācija attīstīsies, tāpēc organizēt grāmatas atvēršanu un izplatīšanu šobrīd ir problemātiski. Tiklīdz būs lielāka skaidrība, kad grāmata varētu iznākt, dosim ziņu.

Darbi turpinās, grāmata šobrīd tiek maketēta, bet, kamēr strādājam no mājām un sociāli distancējamies, izmantojiet iespēju noskatīties tiešsaistē Metrapoles operas iestudējumu "Karmena" ar mūsu grāmatas varoni Elīnu Garanču galvenajā lomā. Vairāk par tiešsaites skatījumiem lasiet šeit : https://satori.lv/article/nedelas-garuma-tiessaiste-bus-skatamas-metropoles-operas-izrades.

Veselību vēlot, "Mūsējās" komanda.

Sākotnējais mērķis sasniegts!

Atjaunināts Janvāris 30, 2020

Grāmatas “Mūsējās” komanda no visas sirds pateicas mūsu atbalstītājiem! 48 stundu laikā esam savākuši 4292 eiro no 4200 plānotajiem! Kas nav paguvuši ielekt vilcienā, neskumstiet, var turpināt ziedot!

Sākotnējā summa bija paredzēta tikai daļējai tipogrāfijas izmaksu segšanai, un mēs priecāsimies par katru papildus ziedoto eiro!

Image title *Attēlā redzamas Elīnas Brasliņas veidotās Vairas Vīķes - Freibergas un Mildas Palēvičas ilustrācijas

Loading
Biedrība Ascendum

Par Biedrība Ascendum

Biedrība "Ascendum" vieno idejas un cilvēkus, kas veido empātisku, izglītotu un pilsoniski aktīvu sabiedrību.

Uzdod jautājumu