Logo icon

AR VALŪTU LĪDZ ROBEŽAI

Kategorija Kino un Video, apkaime: Riga, Latvia, autors: Comedy Imagine


"AR VALŪTU LĪDZ ROBEŽAI" - Šis skan bargi! Taču, lai šī komēdija varētu tapt, ir nepieciešams tavs atbalsts.

70€  līdz šim no   2,000€
70€  /   2,000€
0 Sekundes atlikušas

70€ (3%)

7 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 2,000€ līdz Oktobris 11, 2018 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Par topošo Filmu

"Ar valūtu līdz robežai" ir pilnmetrāžas kriminālkomēdija par diviem draugiem, Ivaru un Valēriju, kuri vēlas kļūt bagāti, taču viņiem priekšā nostājas kārtības delegācija, kuras dēļ visas viņu ieceres un plāni mainās. Šīs idejas autors ir Rihards Romušs. Rihards, iepriekš ir izveidojis divas īsfilmas, komēdiju un drāmu. Drāmas treilerī varat ielūkoties zemāk:

TOPOŠĀS FILMAS STĀSTS:

Stāsts būs par diviem jauniešiem, vārdā Ivars un Valērijs. Aiz loga ir 1990 gads. Abi ir lieli brīvdomātāji, taču abiem, arī ir savs bizness. Puišus piemeklē jauna problēma - Miliči. No kuriem veiksmīgi abiem izdodas tikt prom, taču, ne uz ilgu laiku! Abiem prātā ir vienota ideja - Izbraukšana no valsts! Jo šī, ir viņu vienīgā iespēja, kura var glābt. Abi sāk plānot jaunu biznesa stāstu, lai izdzīvot, taču arī tas ir neveiksmīgs gājiens, bet izveidojot neveiksmīgu biznesu, viņi iepazīst un pieņem savā pulkā jaunu biedru - Vovu! Trijatā, viņi ir nobrieduši uz pamatīgu zagšanas un bēgšanas plānu!

PAR ATBALSTU:

Viennozīmīgi mēs gribam teikt tev lielu paldies, ja tici mūsu idejai un atbalsti to. Bet, ne tikai ar paldies mēs vēlamies tev pateikties, bet arī esam sagatavojuši nelielas dāvanas par taviem ziedojumiem, lai tev arī kaut-kas paliek atmiņa par izdarīto darbu.

Ir svarīgi, lai arī tu seko līdzi mūsu filmas aktivitātem un visiem notikumiem, kuri notiek ar to. Seko mūsu jaunumiem sociālajos tīklos, lai nepalaist garām jaunumus. Youtube, Facebook

PROJEKTA TERMIŅI:

FILMĒŠANAS PROCESS

Jūlijs - Augusts - Septembris - Oktobris - Novembris

APSTRĀDES LAIKS

Decembris - Janvāris

PIRMIZRĀDE

2019 gada Februāris