Logo icon

FILMA "Tas, ko viņi neredz"

Kategorija Kino un Video, apkaime: Riga, Latvia, autors: Ego Media


Pirmā Latvijā uzņemtā FILMA ar zinātniskās fantastikas elementiem. Lai filma nokļūtu uz ekrāniem, ir jāpabeidz filmas pēcapstrāde.

4,859€  līdz šim no   4,750€
4,859€  /   4,750€
0 Sekundes atlikušas

4,859€ (102%)

229 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Marts 15, 2017
balsot0

Filmas kopējās izmaksas ir 300 000 Euro. Mūs līdz šim ir atbalstījušas gan valsts institūcijas - Nacionālais kino centrs un Kultūrkapitāla fonds, gan privātie investori un atbalstītāji, kā arī filmēšanas grupa un aktieri, kas ieguldījuši savus honorārus filmas tapšanā. Arī režisors un producents strādā bez atlīdzību par savu darbu, savus honorārus novirzot filmas ražošanai.

Filma ir nofilmēta, ir pabeigta montāža, sacerēta un ierakstīta mūzika, daļa no skaņas pēcapstrādes ir pabeigta, vēl palicis pavisam nedaudz - jāpabeidz ieskaņošana, skaņas apstrāde un vizuālie efekti, lai filma būtu skatāma un baudāma.

Projektu bankā savāktie līdzekļi tiks tērēti filmas pabeigšanas darbiem - ieskaņošanai, skaņas un vizuālo efektu pēcapstrādei, tad tiks izgatavotas kopijas izgatavošanai un filma sagatavota demonstrācijai kinoteātros.

Šī ir vienreizēja iespēja atbalstīt projektu un jau pēc nedaudz vairāk, kā mēneša, ieraudzīt savu labo darbu rezultātus!

Ego Media

Par Ego Media

Producentu kompānijai EGO MEDIA dibināta 2005. gadā un tai ir liela pieredze latviešu un ārzemju filmu producēšanā un ražošanā.

Uzdod jautājumu